Eesti Koolipsühholoogide Ühing

Helista nõuandeliinile!

Eesti Koolipsühholoogide Ühing on noorteprojekti HARUTAME LAHTI mentoriks

Noorte teadlikkuse tõstmine vaimse tervise teemadel praeguses ootamatult muutunud maailmas äärmiselt oluline. Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus on koos Sotsiaalministeeriumi ja Delfiga ellu kutsunud algatuse “Harutame lahti!”, mis online-kohtumiste, podcastide ja artiklite abil just sellega tegelebki ning aitab noortel vaimse tervise teemasid paremini mõista. Eesti Koolipsühholoogide Ühing on selle projekti mentoriks.

Projekti eesmärgiks on anda oma panus koroonakriisist tulenevate raskuste leevendamiseks põhikooli ja keskkooli õpilaste seas. Psühholoogiatudengid on loonud keskkonna, kus erinevad eksperdid saavad noortega jagada oma teadmisi vaimse tervise, ärevuse, õppimisprotsessi, motivatsiooni hoidmise ja muude taoliste teemade osas.

Kuna praegustel keerulistel aegadel on raske eristada teaduspõhist lähenemist inimeste tavateadmisest, siis just seda antud projekt teebki – tõstab teadlikkust. Teadlikkust vaimse tervise teemadel, enesejuhtimise oskusi ja anda noortele võimaluse omavahel suhelda ning teemasid reflekteerida, arutada.

Noorte heaolu tõstmiseks toimuvad ühe kuu vältel kaks korda nädalas online-kohtumised.

Loe lähemalt siit: https://www.delfi.ee/artikkel/93292967/harutame-lahti-vaimse-tervise-teemal-tasuta-online-kohtumised-juba-sellel-neljapaeval