Eesti Koolipsühholoogide Ühing

Helista nõuandeliinile!

17. mail toimub EKPÜ üldkoosolek ja ATH-teemaline seminar

17. mail toimub EKPÜ iga-aastane üldkoosolek, millele järgneb seminar ATH teemadel
.
ASUKOHT
Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn
Tallinn, Paldiski mnt 4
.
ÜLDKOOSOLEK (osalemine vaid EKPÜ liikmetele ja liikme kandidaatidele)
10:00 – 10:30 Registreerimine ja hommikukohv
10:30 – 11:30 EKPÜ üldkoosolek
Päevakord:
– Aastaaruande kinnitamine
– Juhatuse koosseis
– Jooksvad küsimused
.
SEMINAR ATH teemadel
12:00 – 12:45 KAIA HÜVA-LAIAPEA, psühhiaater ja psühhoterapeut: “Tähelepanu, ATH! Mis see on ja kuidas seda ära tunda?” (Millised on uued suunad ja uuringud ATH teemadel? Kuidas ära tunda n.ö ebatüüpilist ATH-d? Mis võib koolipsühholoogil märkamata jääda?)
12.45 – 13.45 Lõuna (kohapeal)
13.45 – 14:30 KATRIN KALJULA, kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut: Mida vajab ATH-õpilane ja kuidas teda toetada?” (KKT ja skeemiteraapia põhised tehnikad ATH-õpilaste abistamisel)
14:30 – 15:15 AULI ANDERSALU-TARGO, koolipsühholoog ja pereterapeut: “Mu emal on ATH!” (Mida peaksid koolitöötajad teadma, kui koolis vajavad toetust ATH-lapsed, kelle vanematest vähemalt ühel on ka ATH ja see mõjutab tema vanemlikke oskusi?)
15:15 – 16:00 KÄTLIN KONSTABEL, psühholoog-nõustaja: “Psühholoog pimedas toas ATH-elevanti katsumas”. (Miks on ATH puhul teadmiste kõrval sama oluline psühholoogi eneserefleksioon? Kuidas spetsialisti enda eripärad, hoiakud ja kogemused mõjutavad ATH-kliendiga töötamist?)
.
Avatud on müügilett “Koolipsühholoogilt koolipsühholoogile” (võid võtta raamatuid, töövahendeid vmt müügiks/tutvustamiseks/jagamiseks kaasa).
.
AINULT ÜLDKOOSOLEKUL OSALEMINE ON TASUTA
.
SEMINARI OSALUSTASU
– EKPÜ liikmetele ja kandidaatliikmetele: 25eur (sisaldab koolitust, lõunasööki)
– Koolipsühholoogidele, kes ei ole EKPÜ liikmed ega kandidaatliikmed: 90eur (sisaldab koolitust, lõunasööki)
NB! Seminaril saavad soodushinnaga osaleda ainult need EKPÜ liikmed ja kandidaatliikmed, kellel ei ole liikmemaksu ega tasumata arvete võlgnevusi.
.
REGISTREERUMINE KUNI 10. MAI 2024
Täida registreerimisvorm SIIN.
Registreerumisel esitatud info alusel saadetakse Sulle soovi korral arve. Arve tasumisel kirjuta selgitusse arve number. Kui Sa arvet ei soovi, siis maksa oma osalustasu pärast regamisvormi täitmist kohe Eesti Koolipsühholoogide Ühingu arveldusarvele EE447700771003136255, LHV pank.