Eesti Koolipsühholoogide Ühing

Helista nõuandeliinile!

Mulgi vald, Abja-Paluoja

Mulgi Vallavalitsus pakub tööd koolipsühholoogile.

Koolipsühholoogi töö eesmärgiks on koostöös õpetajate ja teiste tugispetsialistidega õpilase abi- ja toetusvajaduse väljaselgitamine, probleemide väljaselgitamine ja ennetamine ning õpilaste, lastevanemate, õpetajate, õppeasutuse juhtkonna nõustamine ja toetamine. Võrgustikutöö koos teiste valdkondade spetsialistidega.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus. Kui magistrikraad on omandamisel, saame sobivusel kokkuleppele ja toetame paindliku töökorraldusega.

Kandidaadilt ootame usaldusväärsust ja algatusvõimet; suhtlemisoskust ja pingetaluvust; otsustus-, koostöö- ja analüüsivõimet; rõõmsameelsust ja sõbralikkust.

Omalt poolt pakume enesetäiendamisvõimalusi, sõbralikku, toetavat ja kaasaegset töökeskkonda; võimalust teha vastutusrikast ja huvitavat tööd.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Lisainfo: Mulgi vallas on 4 kooli ja 5 lasteaeda. Töökoht asub Abja – Paluoja Tervisekeskuses (Järve tn 1 , Abja-Paluoja linn, Mulgi vald, Viljandi maakond), osaliselt töötamine valla õppeasutustes.

Kandideerimise info: Avaldus, CV, motivatsioonikiri, haridust ja kvalifikatsioonile vastavust tõendavate dokumentide koopiad esitada märgusõnaga „Koolipsühholoog” hiljemalt 31.01.2022 aadressile mulgi@mulgivald.ee. Täiendav info: tel +372 5243615, e-posti aadress reelika.liivak@mulgivald.ee.

Vaata kuulutust SIIT.