Eesti Koolipsühholoogide Ühing

Helista nõuandeliinile!

Vanemliku koostöö programm lahutavatele lapsevanematele

Programm “Dialoog laste nimel” on mõeldud vanematele, kellel on käsil või seljataga keeruline lahkuminek ja nad ei suuda lapsi puudutavates küsimustes kuidagi kokkuleppele jõuda.
„Dialoog laste nimel“ töötati välja Hollandis ning on osutunud tõhusaks vanemate suhtlemisprobleeme lahendavaks sekkumiseks. Programmi käigus tegeletakse vanemliku koostööga (ei ole paariteraapia) ja leitakse toimivamaid suhtlemismustreid. Programm EI käsitle paaride probleeme süvitsi ja ei eelda privaatsete teemade jagamist kui selleks soovi ei ole. Programmis osalevad (eraldi grupis) ka paari ühised lapsed. Sekkumine on mõeldud tervele perele!

Programm hõlmab 8 grupikohtumist, kus osalevad 6 paari vanemaid ja paralleelselt nende ühised lapsed.
Grupikohtumised toimuvad üks kord nädalas laupäeviti ja kestavad koos kohvipausiga 2 tundi.
Lõuna-Eesti grupp alustab tööd laupäeval, 15.oktoobril 2016 Tartus, Nõustamis- ja psühhoteraapia keskuses Katriito, Tiigi 61B.
Juhendajateks on pereteraapia väljaõppega perenõustajad ja pereterapeudid.

Registreerimine 23.septembriks: teele@katriito.ee

Ühe grupikohtumise tasu täiskasvanu kohta on 26 eurot (sisaldab 2-tunnist grupitööd nii vanemale kui lapsele, individuaalseid eelvestlusi/võrgustikukohtumist, kohvipause ning kõiki täiskasvanutele ja lastele vajaminevaid töövahendeid). Võrdluseks – 2-tunnine klassikaline pereteraapia seanss perele maksab keskmiselt 80 eurot.

Vajalik on mõlema lapsevanema osalus kõigil grupikohtumise kordadel.
Lisainfo: http://katriito.ee/eneseareng/dialoog-laste-nimel
teele@katriito.ee või tel. +37253400096