Eesti Koolipsühholoogide Ühing

Helista nõuandeliinile!

E-psühholoog (Rajaleidja keskus)

Otsime oma meeskonda söakat ja uuendusmeelset psühholoogi, kes pakuks teenust e-teenusena video vahendusel.

Sinu peamisteks tööülesanneteks on veebi vahendusel Eesti äärealade väiksemate koolide õppijate toetamine, koolipersonali nõustamine õpilaste toetamisel ja lapsevanemate juhendamine. Tegemist on uue ettevõtmisega, mistõttu on töös palju põnevust ja väljakutseid pakkuvaid arendustegevusi. Sinu ülesandeks on sobivate töövahendite leidmine ja väljatöötamine, ettepanekute tegemine epsühholoogi teenuse osutamise tõhustamiseks ja e-kanalite arendamiseks. Samuti ootame Sinult nõuandeid teistele veebiteenuseid pakkuvatele õppenõustajatele ja aktiivset osalemist võrgustikutöös.

Üldjuhul pakud teenust lastele, kellele Rajaleidja kooliväline nõustamismeeskond on eelnevalt viinud läbi vajalikud hindamised.

Meie ootused kandidaadile:
• psühholoogia magistrikraad või koolipsühholoogi kutse;
• väga hea arvuti kasutamise oskus;
• julgus katsetada ja proovida;
• oskus planeerida aega ja korraldada iseseisvalt tööd, aga ka head meeskonnatöö oskused.

Eeliseks on varasem töökogemus koolipsühholoogina ning põhjalikud teadmised haridusvaldkonnast.

Esialgu on töökoormus umbes 20 tundi nädalas, kuid Sinu soovil saab sellest tööst kujuneda ka täistöökoht.

Töö veebi vahendusel annab võimaluse osutada teenust mistahes asukohast – kontorisse tulema ei pea. Aga kui soovid, saad töötada ükskõik millises Harno esinduses, mis asuvad igas maakonnas üle Eesti.

Tööle asumise aeg on veebruar 2021.

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab programmijuht Triin Oldekop telefonil 5303 5359 või aadressil triin.oldekop@harno.ee.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi www.cv.ee või aadressile personal@rajaleidja.ee hiljemalt 20.01.2021.