Tallinna Ülikooli koolitused “Muusikateraapia alused” ja “Tantsu- ja liikumisteraapia alused” 25.08.2016 – 22.04.2017

Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste instituut, psühholoogia ja käitumisteaduste suund pakub võimalust osaleda koolitusel: 

Muusikateraapia alused, 25.08.2016 – 22.04.2017 (kokku 156 akadeemilist tundi) 

Koolitusel käsitletavad teemad: Muusikateraapia rakendamise eesmärgid, põhimõtted, protsessid, taustateooriad, kaasaegsed arengud ja rakendused erinevate sihtrühmadega.
Muusikateraapia meetodid ja tehnikad ning nende rakendamine.

Koolitajad: Eve Lukk, PhD; Prof. Eha Rüütel; Kaia Laurik, MSc; Kaili Inno, MSc; Maarja Metstak, MSc; Jüri Kriisemann, MSc

Osavõtumaks: 840 EUR. Registreeri koolitusele SIIT

 

Tantsu- ja liikumisteraapia alused, 25.08.2016 – 22.04.2017  (kokku 160 ak tundi loenguid)

Koolitusel käsitletavad teemad: Ülevaade tantsu- ja liikumisteraapia kujunemisest, erinevatest lähenemistest, rakendamise eesmärkidest ja võimalustest ning peamistest sihtgruppidest. Osaleja on saanud praktilise kogemuse tantsu- ja liikumisteraapia protsessist, meetodite ja tehnikate rakendamisest ning omandanud oskuse iseseisvalt lihtsamaid töövõtteid eesmärgistatult rakendada. 

Koolitajad: Terje Kaldur on Tallinna Ülikooli tantsu- ja liikumisteraapiaa lektor (omab magistrikraadiga võrdsustatud kvalifikatsiooni psühholoogias ning teraviseteaduste magistrikraadi kunstiterapaiates). On läbinud pereteraapia ja kognitiiv-käitumisteraapia algkoolitused. Loovterapeudina praktiseerib hetkel rehabilitatsioonikeskuses ning on kaheksa aastat töötanud koolipsühholoogina. On Eesti Loovteraapiate Ühingu arendusjuht.

Mari Mägi on loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut, Tallinna Ülikooli tantsu- ja liikumisteraapia lepinguline õppejõud, somaatilise liikumise õpetaja, Body Mind Centering® praktiseerija ja õpetaja ning vabakutseline tantsukunstnik. Oma tantsu – ja liikumisterapeudi töös tähtsustab ta
lahenduskeskset lähenemist ja kehateadlikkust. 

Osavõtumaks: 840 EUR. Registreeri koolitusele SIIT

 

Täiendav info:

Madli Tõitoja

Täiendusõppe spetsialist

TLÜ Loodus- ja Terviseteaduste Instituut

www.tlu.ee/lti 
e-mail: madli.toitoja@tlu.ee

Tel 639 1752

 

Comments are closed.