Liikmete nimekiri

Eesti Koolipsühholoogide Ühingu liikmete nimekiri seisuga 02.11.2017

Liikmete arv 172

Nimi töökoht ja amet E-post
Aas-Udam, Õnne Audams Konsultatsioonid OÜ, psühholoogiline nõustaja, loovterapeut, koolitaja onneaas.udam@gmail.com
Agabuš, Anita Lähte Ühisgümnaasium, psühholoog anitaagabus@gmail.com
Alandi, Terje Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium, koolipsühholoog terje.alandi@gmail.com
Andersalu-Targo, Auli Tallinna Audentese Erakool, gümnaasiumi psühholoog auli@estmusic.com
Annijerv, Annemai Tallinna Haridustöötajate Ametiühingute Liit, juhatuse esimees annemai77@gmail.com
Arro, Piret Püha Miikaeli Kool, koolipsühholoog arro@colleduc.ee
Aru, Mare Tartu Ülkooli, karjäärinõustaja mare.aru@ut.ee
Asukül, Kristine Siimusti Lasteaed-Algkool, psühholoog kristine.asukul@gmail.com
Ausin, Tea Võrumaa Rajaleidja keskus, psühholoog tea.ausin@gmail.com
Berezjuk, Eha Tartu Laste Tugikeskus, Tartu Nõustamis- ja Kriisiabikeskus, kliiniline- ja koolipsühholoog ehaberezjuk@hot.ee
Delski, Margot Tallinna Tehnikagümnaasium, psühholoog-sotsiaalpedagoog margot.delski@ttg.edu.ee
Demir, Airiin Jõhvi Noorukite Ravi- ja Rehabilitatsioonikeskus, kliiniline lastepsühholoog
Verge Eesti OÜ, koolitaja
airiino@hotmail.com
Ehrpais, Anu Paldiski Põhikool, koolipsühholoog anu.ehrpais@mail.ee
Eiskop, Marika marika.eiskop@mail.ee
Ellermaa, Neeme neeme.ellermaa@gmail.com
Erg, Ly Nõo valla haridusasutused lyerg6@gmail.com
Ergma, Evelin Psühholoogia peaspetsialist, SA Innove evelin.ergma@gmail.com
Erlemann, Birgit Keila Kool, psühholoog birgit.erlemann@keilakool.ee
Feldman, Kristi Kiili Gümnaasium, koolipsühholoog kristi.feldman@kiili.edu.ee
Gorbunova, Natalja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium nagorva@gmail.com
Gramakovski, Lia Kärdla Ühisgümnaasium, psühholoog liagramakovski@hot.ee
Graverson, Liina Porvoo Kaupunki, psühholoog liina.graverson@porvoo.fi
Grigorjev, Gea Kalamaja Avatud Kool, koolipsühholoog gea.grigorjev@avatudkool.ee
Hainsoo, Aiki Räpina Ühisgümnaasium, Ruusa Põhikool, koolipsühholoog aiki.hainsoo@rapina.ee
Hanso, Lia Kuressaare Vanalinnakool, psühholoog; Kuressaare haigla, kliiniline psühholoog liahanso@gmail.com
Havik, Merle merle.havik@gmail.com
Harro, Helina Tartu Tamme Gümnaasium, koolipsühholoog helina.harro@tammegymnaasium.ee
Hirs, Aive Pärnu Õppenõustamiskeskus aive@onk.ee
Hunt, Katriin Tartu Erakool, koolipsühholoog katriin.hunt@gmail.com
Härsing, Kris 21.kool, koolipsühholoog kris.harsing@21k.ee
Jagor, Ly Pärnu Õppenõustamiskeskus, psühholoog lysander@hot.ee
Jakobson, Angela OÜ Jaanson & Lääne, kliiniline psühholoog angela.jakobson@hotmail.com
Jamnes, Piret Fontes PMP OÜ; Tallinna Ülikool, lektor piret.jamnes@fontes.ee
Jarotskaja, Galina Tallinna ja Harjumaa  noorte teabe-ja nõustamiskeskus galina_j@yahoo.com
Jehe, Janne Tartu Hiie Kool, SA TÜK Lastekliinik, psühholoog janne.jehe@gmail.com
Johannson, Silvi-Kersti Pirita Majandusgümnaasium, psühholoog silvikersti@hot.ee
Johanson, Annika Tallinna Mustamäe Gümnaasium, koolipsühholoog annikajohanson1@gmail.com
Jullinen, Margit MTÜ Süda-Eesti Sotsiaalkeskus, psühholoog margit.jullinen@mail.ee
Jurs, Kadri Lähte Ühisgümnaasium, psühholoog kadrijurs@gmail.com
Järv-Mändoja, Kadri Perekeskus Sina ja Mina, pereterapeut irdak75@gmail.com
Järvik-Elvisto, Kairi Tallinna Vaba Waldorfkool, psühholoog-perenõustaja kairi.jarvikelvisto@gmail.com
Jürjen, Tõnu Hariduse Tugiteenuste Keskus, psühholoog tjyrjen@gmail.com
Kadak, Pille Kilingi-Nõmme Gümnaasium, psühholoog kadakpille@gmail.com
Kahre, Triin Tallinna Euroopa Kool, psühholoog triin.kahre@gmail.com
Kaldur, Terje Tallinna Ülikool terjekaldur@gmail.ee
Kallas, Eveli Saaremaa Rajaleidja keskus, psühholoog evelikallas1@gmail.com
Kalvik, Avelin Jüri Gümnaasium, koolipsühholoog avelinkalvik@gmail.com
Kasenõmm, Ave Tartumaa Rajaleidja keskus, psühholoog ave.kasenomm@rajaleidja.ee
Kasepalu, Maret Keila Kool, psühholoog maret.kasepalu@keilakool.ee
Kerm, Tiiu Kadrina Keskkool, psühholoog tiiu.kerm@mail.ee
Kessler, Inger Püünsi Kool, psühholoog ja HEV koordinaator inger.kessler@gmail.com
Kibin, Saale Tallinna Tondi Põhikool, koolipsühholoogTallinna Õppenõustamiskeskus, psühholoog-nõustaja saalekibin@gmail.com
Kiipus, Ada Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, psühholoog ada.kiipus@gmail.com
Kiiskmann, Kadri  Tallinna Saksa Gümnaasium,
koolipsühholoog
k.kiiskmann@saksa.tln.edu.ee
Kikas, Eve Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool, õppejõud eve@psych.ut.ee
Kirs, Heli Laagri Kool, koolipsühholoog heli.kirs@laagrik.edu.ee
Kivik, Marika Tallinna Tehnikaülikool, psühholoog marika.kivik@gmail.com
Kivimäe, Kairit Haapsalu Viigi Kool, koolipsühholoog kivimae.kairit@gmail.com
Kivioja, Taivi Tallinna K.Pätsi Vabaõhukool, koolipsühholoog laagnaloovus@gmail.com
Kolk, Kaisa Raplamaa Rajaleidja keskus, psühholoog kaisa.kolk@gmail.com
Kongi, Maarika Lääne-Virumaa Rajaleidja keskus, psühholoog mkongi@yahoo.com
Konsap, Kai Viimsi Keskkool, psühholoog  kai@viimsi.edu.ee
Korkkinen, Olga Põhja-Eesti Rajaledja Keskus, psühholoog olga.korkkinen@rajaleidja.ee
Kull, Kairi Saue Gümnaasium, koolipsühholoog kairikull@saue.edu.ee
Kumari, Airene Vaike Põlva Ühisgümnaasium, psühholoog vaike.kumari@gmail.com
Kundla, Erika Valtu Põhikool, sotsiaalpedagoog erika.kundla@mail.ee
Kurrikoff, Triin Tartu Ülikooli psühholoogia instituut, teadur triin.kurrikoff@ut.ee
Kurs, Mailen Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, psühholoog/õppenõustaja mailen.kurs@rajaleidja.ee
Kušnarenko, Jekaterina SA Innove Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, psühholoog jekaterina.kusnarenko@rajaleidja.ee
Kõnnussaar, Auli Tartumaa Rajaleidja keskus, psühholoog auli.konnussaar@gmail.com
Käesel, Kärt Pelgulinna Gümnaasium, koolipsühholoog kart.kaesel@gmail.com
Külaots, Kaire Pärnumaa Rajaleidja keskus, psühholoog kaire@onk.ee
Laane, Mairi Muraste Kool, psühholoog mairi.laane@gmail.com
Laansoo, Stella stella@claurum.ee
Lage, Merit Lastekaitse Liit merit@lastekaitseliit.ee
Laidre, Hedy info@hedylaidre.com
Lass, Aet Laste ja Noorte Nõustamiskeskus (Tallinn), psühholoog, pereterapeut aetlass@gmail.com
Laur, Reet OÜ Laur/Laur (Tallinn), psühholoog nõustaja, koolitaja reet@laurlaur.ee
Leist, Laura Tartu Herbert Masingu Kool, Jaan Poska Gümnaasium, koolipsühholoog lauraleist2@gmail.com
Liin, Triin Tartu Ülikool, kognitiiv- ja koolipsühholoogia lektor triin.liin@ut.ee
Lilienberg, Ingel Tallinna Ristiku Põhikool, psühholoog ingelk@hotmail.com
Linnamägi, Kaisa  
Luik, Feelika Luunja Keskkool, psühholoog fee11@hot.ee
Luptova, Olga Kallavere Keskkool, koolipsühholoog olga.luptova@gmail.com
Lusmägi, Kärt Noarootsi Kool, Noarootsi Gümnaasium, psühholoog kart.lusmagi@gmail.com
Lutter, Anne-Ly Keila Joa SIK, psühholoog annely@sindertex.ee
Lõkova, Endla Valgamaa Rajaleidja keskus, psühholoog endla.lokova@rajaleidja.ee
Lüütsep, Liina Randvere kool, psühholoog liinaluutsep@gmail.com
Maikalu, Karmen Põltsamaa Ühisgümnaasium, psühholoog
KMM Konsultatsioonid OÜ, psühholoog, pereterapeut, koolitaja
5242744, maikalu@gmail.com
Mammon, Reet Raplamaa Rajaleidja Keskus, psühholoog reet.mammon@rajaleidja.ee
Metsar, Annika Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus, psühholoog annika.metsar@gmail.com
Metsis, Lea Kunda Ühisgümnaasium, psühholoog; Uhtna Põhikool, koolipsühholoog; Vasta Põhikool, koolipsühholoog leametsis@hotmail.com
Muinaste, Anne Märjamaa Muusika ja Kunstikool, Märjamaa Gümnaasium, psühholoog anne.muinaste@mail.ee
Mäekivi, Heivi Rakvere Sotsiaalkeskus heivi.maekivi@rakvere.ee
Märtsoo, Tiina-Liina Rakvere Sotsiaalkeskus, psühholoog tiina-liina.martsoo@raksotsabi.ee
Mölder, Inna Põhja-Eesti Regionaalhaigla Hiiu Järelravi kliinik, psühholoog inna.molder@hotmail.com
Naaris, Õnne Valga Põhikool, koolipsühholoog; Valgamaa ÕNK, sotsiaalpedagoog onne.naaris@gmail.com
Niiberg, Toivo Räpina Aianduskool, psühholoog toivoniiberg@hotmail.com
Ong, Ruth A.Haava nimeline Pala Kool ruth.ong@kliinikum.ee
Pajuman, Kati Tallinna Reaalkool, Tallinna Kesklinna Põhikool, koolipsühholoog kati.pajuman@gmail.com
Parts, Kaja Randvere Kool, Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskus SENSUS, koolipsühholoog, kliiniline psühholoog randverekool@randverekool.edu.ee
Pent, Rena Tartu Hariduse Tugiteenuste Keskus, psühholoog renapent13@gmail.com
Pertel, Kai Tallinna Lilleküla Gümnaasium, psühholoog kai.pertel@lillekyla.edu.ee
Peterson, Inge Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus, psühholoog inge.peterson@gmail.com
Petser, Kaia Harjumaa õppenõustamiskeskus, koordinaator kaiapetser@hotmail.com
Pill, Ene Raasiku vald, koolipsühholoog; Tallinna Perekeskus, psühholoog/loovterapeut ene.pill@gmail.com
Ploom-Zilmer, Kaili Tallinna Kopli Ametikool, psühholoog; Tallinna Tugikeskus Juks, metoodik, rehabilitatsioonimeeskonna juht – psühholoog kaili.ploom@mail.ee
Pohlak, Kadri Võsukese Lasteaed – sotsiaalpedagoog-psühholoog kadri.pohlak@gmail.com
Päll, Kristel Ambla Põhikool, Imavere Põhikool, Koigi Kool, koolipsühholoog kristel.p2ll@gmail.com
Pärn, Anu Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, Õppenõustamisteenuste üksuse juht anu.parn@rajaleidja.ee
Pärnsalu, Svetlana Türi Ühisgümnaasium, koolipsühholoog p2rnsalu.sveta@gmail.com
Raava, Kristi Tallinna 32. Keskkool, psühholoog kristi_raava@hotmail.com
Rahe, Heinrich Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, psühholoog heinrich.rahe@live.com
Rand, Heli Loo Keskkool, sotsiaalpedagoog hely@hot.ee
Rannu, Külliki Rakvere Sotsiaalkeskus kylliki.rannu@gmail.com
Raud, Triin Randvere kool, psühholoog triin.raud@gmail.com
Raun, Juta Tallinna Järveotsa Gümnaasium, koolipsühholoog juta.raun@gmail.com
Reimer, Merili Läänemaa Rajaleidja keskus, psühholoog merili.mets@gmail.com
Reinike, Elle Rakvere Haigla, psühholoog elle.reinike@mail.ee
Reispass, Reet Kohila Gümnaasium, koolipsühholoog reet.reispass@kohila.edu.ee
Riet de Mahhov, Lucia International School of Estonia, psühholoog ja nõustaja
Tallinna Inglise Kolledž, psühholoog ja nõustaja
luciariet@hotmail.com
Rohtla-Alp, Ave averohtla@hot.ee
Romanova, Tatiana Tallinna Laste Turvakeskuse Lilleküla Turvakodu, psühholoog tatjana.psychologist@gmail.com
Rooba, Merilin Kadrioru Saksa Gümnaasium, koolipsühholoog merilin.rooba@gmail.com
Roos, Ingi Saku Gümnaasium, psühholoog ingi.roos@sakuvald.ee
Roosimägi, Maarika Viljandi Kesklinna Kool, koolipsühholoog maarika.roosimägi@klk.vil.ee
Rumberg-Torga, Thea Peetri Lasteaed-Põhikool, koolipsühholoog thea.rumberg@gmail.com
Rundu, Kaarel Tallinna Saksa Gümnaasium kaarelrundu@hotmail.com
Runnel, Marie Järvamaa Rajaleidja keskus, psühholoog marierunnel@gmail.com
Rõhu, Eve Tõstamaa Keskkool, õpetaja, koolipsühholoog eve.rohu@mail.ee
Rätsep, Kersti Viljandi Kutseõppekeskus, psühholoog kerstiratsep@gmail.com
Rüütel, Eha Tallinna Ülikool, õppejõud eha@tlu.ee
Saari, Mari Tartu Nõustamis ja Kriisiabikeskus, psühholoog
International Supervision and Coaching Institute
mari.saari51@gmail.com
Saat, Helve Avelo Konsultatsioonid OÜ, psühholoog, koolitaja, superviisor helve.saat@mail.ee
Sagen, Maarja Jõgevamaa Rajaleidja keskus, psühholoog, koolitaja maarja.sagen@gmail.com
Saluoks, Jana Tartu Hariduse Tugiteenuste Keskus, psühholoog jana.saluoks@tugiteenused.tartu.ee
Schults, Astra  TÜ Psühholoogia Instituut, koolipsühholoogia lektor astra.schults@ut.ee
Selivjorstova, Nadezda selivjorstovanadezda@gmail.com
Sepp, Kaja kajasepp@neti.ee
Sepp, Liina Keila Kool, koolipsühholoog liina.sepp91@gmail.com
Sepp, Viire
Sikk, Siiri Võru Kesklinna Gümnaasium, psühholoog siiri@tamula.edu.ee
Siska, Triin-Ketlin Audentese Erakool, koolipsühholoog triinketlin@gmail.com
Skripnikov, Jana Haabneeme Kool jana@haabneeme.edu.ee
Sutrop, Monika Tallinna Tehnikaülikool, karjäärinõustaja monika.sutrop@ttu.ee
Suurväli, Sirle Luunja Keskkool, psühholoog sirlesuurvali@gmail.com
Särg, Ülle Jõgevamaa Nõustamiskeskus, Rõngu keskkool, psühholoog lambri.ylle@gmail.com
Tael, Evelin Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, koolipsühholoog evelintael@hot.ee
Tamme, Anna-Liisa Lagedi Kool, koolipsühholoog annaliisa.tamme@lagedi.edu.ee
Tammisaar, Merili Tartu Tamme Kool, psühholoog merili@tamme.tartu.ee
Temitskaja, Larissa Narva Vanalinna Riigikool, koolipsühholoog psuhholoog.nvrk@gmail.com
Tempel, Kristiin Gustav Adolfi Gümnaasium, koolipsühholoog kristiin.tempel@gmail.com
Tiidus, Annaliis Viimsi Keskkool, koolipsühholoog annaliistiidus@gmail.com
Tolsberg, Kadri Tallinna Kunstigümnaasium, koolipsühholoog ktolsberg@gmail.com
Toom, Liis Haapsalu Linnavalitsus, koolipsühholoog liis.toom@hpk.edu.ee
Tooma, Annika Jakob Westholmi Gümnaasium, koolipsühholoog psyhholoog@westholm.ee
Treial, Kristiina Tartu Ülikool, alus- ja alghariduse lektor
SA Kiusamisvaba Kool, juhatuse liige
kristiina.treial@ut.ee
Treufeldt, Hõbe Eesti Maaülikool, psühholoog; Tartu Masingu kool, rehabilitatsiooni psühholoog hobe.treufeldt@gmail.com
Tulk, Kristina Tallinna Nõmme Põhikool, koolipsühholoog kristinasepp@hot.ee
Ulst, Triin Tartu Emajõe Kool, psühholoog triin@ulst.net
Urm, Ada Tartu Katoliku Hariduskeskus, koolipsühholoog adaurm@gmail.com
Urva, Tiiu Jõgeva Nõustamiskeskus, psühholoog urva@tlu.ee
Uusmaa, Maris Paide Sotsiaaltöökeskus, Paide Gümnaasium, Paide Ühisgümnaasium, psühholoog marisuusmaa93@gmail.com
Vahermägi, Raili Tallinna Mustamäe Gümnaasium vahermagi@hot.ee
Vahtra, Iris Hiiumaa Teavitamis- ja Nõustamiskeskus HUPS, psühholoog-nõustaja irisvahtra@gmail.com
Vallimäe, Siiri Rocca al Mare kool, psühholoog siiri.vallimae@ramkool.edu.ee
Vau, Annika Perekeskus Sina ja Mina, Tallinna Prantsuse Lütseum, erapraksis, psühholoog annika.vaumail@gmail.com
Vennik, Mare Tallinna Perekeskus ja Kesklinna lastepolikliinik, psühholoog mare.vennik@gmail.com
Viitpoom, Katri SA Innove, psühholoogia peaspetsialist katri.viitpoom@innove.ee
Vomm, Ülle Kurtna Kool, psühholoog ylle@germund.ee
Štukert, Evi Palamuse Gümnaasium, psühholoogiline nõustaja stukertevi@gmail.com
Zorina, Natalja SA Innove Ida-Virumaa Rajaleidja keskus, psühholoog natalja.zorina@rajaleidja.ee